charging
سال 1396

جلسه پاکسازی

 • 95
 • برای پاکسازی اول اردیبهشت ماه 96 و هماهنگیهای لازم در منطقه طالقان مورخ 96/1/17 ساعت 17:30 سرکار خانم امیدی جلسه ای با گروه هایی که اعلام آمادگی کردند در دفتر فرمانداری، با آقای امیری بخشدار، آقای مظلومی معاون آموزش و پرورش و دفتر محیط زیست، دامپزشکی، آتشنشانی، ورزشکاران هلال احمر و ... برگزار کردند و در مورد پاکسازی گسترده ای که قرار شد به مناسبت روز زمین پاک برگزار گردد هماهنگیهای لازم به عمل آوردند. عکسها به پیوست ارائه گردید.
  charging charging charging

  پاکسازی به مناسبت روز زمین پاک

  به مناسبت روز زمین پاک مورخ 96/2/1 گروه باراوسل سبز به همراهی سازمانهای متعددی در طالقان که شامل فرمانداری، بخشداری مرکزی، گروه والیبال زیدشت، گروه والیبال شهرک، سازمان هلال احمر، شهرداری، آتشنشانی، بدنسازی آقایان، هیئت کشتی، هیئت والیبال، هیئت ورزشهای همگانی، هیئت ورزشهای روستایی و بازیهای محلی، هیئت تنیس روی میز، حامیان محیط زیست مردم نهاد، دشت بان پاما، اداره دامپزشکی طالقان دست به پاکسازی گسترده ای در منطقه طالقان زدند.
  charging charging charging charging charging charging charging charging charging charging charging
  به همین مناسبت در شهرهای تهران، کیش، ایلام، اصفهان و شیراز باراوسل سبز فعال بوده، همراهان شیرازی با مردم گفت و گو کرده و شاخه گلی همراه با کیسه برای جمع آوری زباله هایشان دادند که این کار باعث فرهنگسازی و همیاری مردم شد.

  تهران

  charging

  شیراز

  charging charging charging charging

  اصفهان

  charging charging charging charging charging

  کیش

  charging

  ایلام

  charging
  در هفته های بعد این پاکسازی توسط سرکار خانم امیدی ادامه داشته که در یکی از این پاکسازیها لاکپشتی کنار جاده بود که خانم امیدی لاک پشت را به دریاچه رسانده و از تلف شدن لاک پشت جلوگیری کردند.
  charging charging charging charging

  روستای گراب

  روستای گراب مورخ 96/3/3 سرکار خانم امیدی به همراه جناب آقای فرامرزی ریاست محترم آموزش و پرورش طالقان، آقای ادیب نژاد مسئول ورزشهای بومی و آقای صائمیان مسئول حقوقی آموزش و پرورش به مدرسه روستای گراب طالقان رفتند. گراب در انتهای جاده طالقان به گچسر واقع شده است. این مدرسه بومی دارای 6 دانش آموز بود با این حال مسابقه ای بین دانش آموزان این مدرسه برگزار گردید و بعد از اتمام مسابقه به هر کدام از دانش آموزان جایزه ای داده شد و در این خلال از فرصت استفاده کرده، راجب به مسائل زیست محیطی توضیحاتی از قبیل : 1-استفاده از کیسه های پارچه ای به جای کیسه های پلاستیکی که پیشنهاد شد تبدیل کیسه های برنج به کیسه های خرید. 2-مهربانی با حیوانات 3-نریختن زباله در طبیعت. 4-فرق زباله ارگانیک با زباله های غیر ارگانیک... داده شد. در آخر جلسه به جمع آوری زباله ها پرداختند و از دانش آموزان درخواست شد که روستای خود را پاکیزه نگه دارند و هر زمان برای بازدید به روستا آمدند در صورت پاکیزه بودن به آنها جایزه خواهد داده شد. دانش آموزان قول دادند که روستایشان را همیشه پاک نگه دارند. charging charging charging

  هفته محیط زیست

  به مناسبت روز جهانی تنوع زیستی و فرا رسیدن هفته محیط زیست، به یاری دوستان و همراهان، ورودی شهرستان طالقان، جنب ایست بازرسی، کیسه های زباله که بیش از 1000 عدد بود در بین گردشگران توزیع شد. جناب آقای میثاقی برنامه ریزی و تهیه کیسه زباله و پذیرایی را عهده دار بودند. این امر با استقبال بسیاری از جانب مردم رو به رو شد.
  charging charging charging charging

  پاکسازی روستای امامه

  مورخ 5/3/96 گروه همیاران محیط زیست، حمایت از حیوانات و باراوسل سبز با سرپرستی خانم تینا عصر آزاد و با حضور رئیس شورای روستای امامه و دهیاری ، در روستای امامه که از توابع تهران میباشد، اقدام به پاکسازی و توزیع کیسه زباله و تشویق اهالی به جمع آوری زباله روستای خود کردند.
  charging charging

  شهرك غرب، بلوار دريا، مابين چهاراه فرحزادي و پاكنژاد، پلاك ٢٥٨، دفتر كميته باراوسل

  021-88077001

  info@barreausol-iran.com